středa 19. února 2014

ENTERPISE 1/500 PE PARTS GreenStawberry- new box on the table

Po delší době mohu konečně představit náhled do krabičky nově se etablující značky GreenStarwberry. Prvním, a zásadním vstupem na trh scifi modelů a doplňků je PE set pro Enterprise 1/500 od Revellu z filmu Into Darkness.

After longer time I can introduce preview into box of new established mark GreenStawberry. First and fundamental entry on market of scifi kits and accessories is PE set for Revell Enterprise 1/500 ( Into Darkness)

Krabička, kterou dostaneme na stůl je provedena z velmi tvrdého kartonu s velmi povedeným designem  a logotypem. Musím konstatovat, že toto provedení mě naprosto vyhovuje  a odpovídá požadavkům na bezpečné doručení.

The box, we become on the table, is from very hard carton with very good design and logotyp. I must say, great for me, talk enough and very safe for shipping.

Krabička obsahuje návod  na sestavení, PE aršík a 10 ks resinových raketoplánů ve velmi dobré kvalitě. Z aršíku postavíme hangár, křidélka k resinový raketoplánům, "vrtule" a různé mřížky.

Box contains tutorial, PE part and 10 pcs of resin space shuttles in very good quality. From PE set we can build dock, wings for resin shutlles, "propellers" and a lot of grilles and accesories. 

Příště:  postup pro zabudování jednotlivých částí setu. Next:  build -tutorial for building PE set's parts.


   
                           

Set:    PE díly pro (PE Parts for) Enterpise NCC - 1701 1/500 Revell Into Darkness (04882)
Nr.:   00314-1/500
Cena : 495,00 Kč ( pro ČR) včetně poštovného  ( vpřípadě zaslání na dobírku + 55,00 Kč)  (other countries , please, contact)


2 komentáře:

  1. komentáře byly odstraněny vzhledem k jejich nepravdivému obsahu a anonymitě

    OdpovědětVymazat
  2. comments were deleted because not true content and because anonymous

    OdpovědětVymazat